Novinky

Aktuální informace z orchestru

Komorní večer

Srdečně vás zveme na náš druhý koncert, tentokráte v komorním obsazení, který se uskuteční v úterý 11. října 2022 v 19:00 v prostorách Bratrské jednoty baptistů na Praze 3. Můžete se těšit na skladby dvou velkých romantiků – Antonína Dvořáka a Franze Schuberta.


Číst dál

Dvořákovský večer

Srdečně vás zveme na Dvořákovský večer, který se uskuteční v úterý 21. června 2022 v 19:00 ve Sboru Bratrské jednoty baptistů v Praze 3.


Číst dál

Připravujeme náš první koncert

Ve středu 15. prosince 2021 pořádáme koncert u příležitosti 100. výročí úmrtí Camilla Saint-Saënse. Koncert proběhne v prostorách Farního sboru Českobratrské církve evangelické na Vinohradech. Podrobnosti připravujeme.


Číst dál

Veřejná zkouška

Zajímalo vás někdy, jak zkouší orchestr? Zveme vás na naši veřejnou zkoušku! Zkoušky probíhají v Hotelu International v Praze – Dejvicích od 18:15 do 21:00. Během celé akce, prosíme, dodržujte pravidlo 3R – roušky, ruce a rozestupy.


Číst dál

Spouštíme nový web

A je to tady. Spouštíme naše nové webové stránky. Zde bychom vám chtěli přinášet aktuální informace o dění v našem orchestru. Stránky jsou stejně jako my stále ve vývoji, proto prosíme o trpělivost. Některé funkce budou nabíhat postupně.


Číst dál